UAB Bonusera tai virš 10-ies metų sėkmingai veiklą vykdanti Lietuvos įmonė, kurios išvystytas prekinis ženklas „TOP SPYNOS“ yra vis labiau atpažįstamas, siejamas su kokybe, kompetencija ir išties plačia produktų pasiūla.

Mūsų specializacija – tai vidinių durų furnitūra (ypatingai išskiriant durų bei langų rankenas), slankiojančių durų sistemos, vyriai, automatiniai slenksčiai, seifai, furnitūra stiklinėms durims, ir kita. Šiose srityse esame vieni stipriausių Lietuvoje tiek mažmeninėje, tiek ir didmeninėje prekyboje.

Didžiuojamės, jog turime vieną didžiausių Lietuvoje durų rankenų ekspozicijų. Mūsų klientai maloniai laukiami TOP SPYNOS salonuose, kad patys pamatytų ir išsirinktų iš daugiau nei 500 eksponuojamų durų rankenų modelių, patį geriausią variantą.

Klientų patogumui, bei taupant jų laiką, savo sandėliuose pastoviai palaikome virš 100 populiariausių durų rankenų modelių, kuriuos galėsite įsigyti tą pačią dieną.

Mūsų salonuose dirba tikri savo srities profesionalai turintys ilgametę patirtį, aukštą kompetenciją ir užsidegimą savo darbui, jie visada yra pasiruošę suteikti visą reikiamą konsultaciją ir rasti labiausiai tinkantį mūsų klientams sprendimą.

TOP SPYNOS atstovauja daugelį puikiai žinomų, pasaulinio lygio gamintojų, tokių kaip Tupai, Olivari, JNF Hardware, Nomet, Metal Bud, Corona Premium Handles, Otlav, Simonswerk, Terno Scorrevoli, Comaglio, Frosio Bortolo, AMIG, Anselmi, STV Serrature, MEDOS ir daugelį kitų.

TOP SPYNOS tiekia savo produkciją daugeliui Lietuvos durų gamintojų, prekybos salonams, statybinėms organizacijoms, statybinių medžiagų prekybos centrams. Mūsų prekes galite rasti bei įsigyti įvairiuose Lietuvos miestuose, o taip pat ir mūsų elektroninėje parduotuvėje.

TOP SPYNOS pagrindinės vertybės – tai plati pasiūla, kokybė ir atsakomybė prieš klientą.

top-spynos-apie-mus-1
top-spynos-apie-mus-2

top-spynos-apie-mus-3
Į krepšelį